Кожна десята людина в світі хворіла, або зараз хворіє COVID-19. Нові оцінки ВООЗ у 20 разів перевищують офіційно зареєстровані випадки.

Про це заявив глава служби з надзвичайних ситуацій Всесвітньої організації охорони здоров’я д-р Майкл Райан, виступаючи на спеціальному засіданні виконавчої ради ВООЗ, присвяченому COVID-19, передає AP.

Райан повідомив, що “найкращі оцінки” агентства вказують на те, що приблизно кожна десята людина  у світі, можливо, була інфікована коронавірусом, що більш ніж в 20 разів перевищує кількість підтверджених випадків. Ця цифра відрізняється для сільського та міського населення, і для різних соціальних груп, але в кінцевому підсумку це означає, що «”переважна більшість регіонів планети залишається в небезпеці”. Д-р Майкл Райан вважає, що пандемія буде продовжувати посилюватися, але в розпорядженні країн є інструменти для того, щоб зупинити передачу хвороби.

Раніше ВООЗ попередила, що у жовтні-листопаді в Європі зростатиме кількість летальних випадків, пов’язаних з захворюванням на СOVID-19.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я