Антон Геращенко відвідав об’єкти компанії «Укогруп» – ЖК «Флагман», «Стародарницький», «Нова Хвиля», «Родинний Затишок», «Мегасіті» і «Деміївський квартал» та поспілкувався з ошуканими власниками квартир.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

Заступник міністра відзначив жахливі умови, в яких живуть люди в ЖК «Деміївський картал»:

«Тисячі людей близько п’яти років живуть без нормальних умов. Опалюють будинки дровами, не мають каналізації, водопостачання, платять подвійну ціну за електроенергію», – сказав Антон Геращенко.

«Наш план наступний: разом з КМДА, з новим керівником Державного архітектурно-будівного контролю розробити спрощену систему введення в експлуатацію тих будинків, які були покинуті забудовниками, де неможливо в існуючому порядку довести справу до кінця, але там вже живуть люди»,- повідомив Антон Геращенко.

Він також додав, що разом з Міністерством юстиції буде відпрацьовано механізм виявлення наявних фактів подвійних продажів об’єктів нерухомості та недопущення таких фактів в майбутньому.

За словами заступника міністра внутрішніх справ, вже готуються поправки до постанови Кабміну, в яких буде йти мова про те, що є загальна процедура і вона повністю дотримується забудовником, а є ситуації, коли люди вже проживають в будинках, покинутих напризволяще забудовниками. Ці будинки за сприяння міської влади будуть вводитися в експлуатацію за спрощеною процедурою.

Окремо буде вирішено питання як добудувати будинки, які зараз покинуті забудовниками.

«Зараз ми готуємо експериментальну схему через процедуру банкрутства. Міська влада забирає права у забудовника, що покинув об’єкт, та пропонує іншим забудовниками завершити проект», – додав Антон Геращенко.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я