У Херсонській області виявили тіло 7-річної Марійки Борисової, яку майже тиждень шукали батьки, поліція, сусіди та волонтери з собаками. Дівчинка пропала ще 7 березня в селі Щасливе.

Деталі трагедії розповіли на сторінці Поліції Херсонській області в Facebook, передає «РБК- STYLER».

Машенька Борисова зникла увечері 7 березня. Мама відпустила дівчинку пограти з дітьми у дворі, а через деякий час виявила, що дитина зникла. Діти сказали, що Маша бігала на зупинку міського транспорту, хотіла зустріти папу, який повинен був приїхати з роботи.

Батьки спочатку шукали самі, потім звернулися в поліцію. До пошуків дівчинки під’єдналися сусіди, волонтери та мешканці сусідніх сіл. У селищі Щасливе прочесали кожен сантиметр, шукали в каналізаціях, у полях та лісосмугах. До пошуків залучили кінологів з собаками, але слід пси взяти не змогли – він обривався на зупинці транспорту.

Рідні кажуть, що проблем вдома не було і з дітьми Машенька теж дружила. Немає причин, за якими дівчинка могла втекти з дому. Саме ймовірне припущення – дитину викрали на зупинці транспорту та вивезли з села.

У четвер, 11 березня, волонтерські групи пошуку зниклих дітей повідомили, що зупиняють пошуки дівчинки на території селища Щасливе.

Дівчинку знайшли мертвою в Щасливому.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я