Антимонопольний комітет оштрафував державний Ощадбанк на 1,05 млн гривень за несвоєчасне подання інформації.

Як повідомляє прес-служба АМКУ Значний розмір штрафу пов’язаний із врахуванням Комітетом обтяжуючих обставин справи під час прийняття рішення.

 «ПАТ «Державний ощадний банк України» не надав інформацію, яка вимагалась Комітетом з метою збору доказів та доведення або спростування ознак порушення у вигляді здійснення концентрації без дозволу органів Комітету», – сказано у повідомленні.

Комітетом проводилось розслідування дотримання вимог законодавства при набутті ПАТ «Державний ощадний банк України»  у власність активів, які мають ознаки єдиного майнового комплексу, шляхом стягнення звернення на заставне майно.

Відмова ПАТ «Державний ощадний банк України» у наданні інформації на вимогу Комітету призвела до неможливості встановлення дійсних обставин та завершення розслідування. Тобто, це призвело до неможливості виконання Комітетом покладених на нього обов’язків.

Створення ПАТ «Державний ощадний банк України» такої ситуації може свідчити про намір приховування інформації, яка могла довести наявність в діях банку ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

З огляду на це було прийнято рішення про визнання вчинення ПАТ «Державний ощадний банк України» порушення та накладення штрафу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я