Австрія готова бути тим майданчиком, де Україна та Росія можуть проводити переговори щодо врегулювання конфлікту на Донбасі. З такою ініціативою виступив канцлер Австрії Себастьян Курц під час зустрічі з Президентом України Володимиром Зеленським.

“Я відвідував східну Україну, був на лінії розмежування. Я знаю ситуацію. Ми добре знайомі з цією темою. Якщо буде нагода зробити внесок в усунення конфлікту, ми завжди готові,” — заявив Себастьян Курц.

Канцлер Австрії додав, що остаточне рішення в цьому питанні (щодо посередництва) залежить від Росії. Курц також відзначив, що офіційний Відень завжди активно сприяв діалогу, підтримуючи контакти з Заходом і Сходом в інтересах усіх сторін. Австрія може замінити Мінськ як місце переговорів.

Про те, щоб перенести перемовини Тристоронньої контактної групи з Мінська, запитали у Володимира Зеленського. Однак Президент України заявив, що поки рано говорити про можливе перенесення, адже в Києві очікують на стабілізацію ситуації в Білорусі. Окрім того, під час пандемії коронавірусу всі переговорити перейшли в режим онлайн.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я