В Україні станом на 12 жовтня офіційно зареєстровано 427 тисяч безробітних.

Про це пише Радіо Свобода.

За даними Державного центру зайнятості, цей показник на 159 тисяч — тобто на 59% — перевищує дані на цю ж дату 2019 року. З початку карантину, тобто з 12 березня, по 9 жовтня статус безробітного отримали 525 тисячі людей — у ДЦЗ цей показник оцінюють як на 53% вищий, ніж за такий самий період торік.

“Найбільш суттєве зростання кількості безробітних спостерігалося в Київській, Одеській, Закарпатській, Львівській областях та м. Києві (в 1,8–2,8 раза). При цьому в Луганській, Сумській, Дніпропетровській, Черкаській та Вінницькій областях кількість безробітних зросла на 32–38%”, — зазначають у центрі.

При цьому за цей же період з 12 березня по 9 жовтня, звітує установа, 342 тисяч громадян знайшли роботу за сприяння Центру зайнятості. В базі відомства зареєстровані 67 тисяч вакансій — на 34% менше, ніж на цю ж дату торік.

“Станом на 12 жовтня на одну вакансію претендувало шестеро безробітних (на відповідну дату минулого року — 3 особи)”, — підсумовує відділ комунікацій Державного центру зайнятості. При цьому центр має дані тільки про тих безробітних, які офіційно зареєструвалися, і про вакансії, які подають до нього самі роботодавці.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я