Журналісти-розслідувачі з програми “Наші гроші з Денисом Бігусом” стверджують, що мережа автозаправних станцій “БРСМ-Нафта” фінансує діяльність політичного проєкту “Партія Шарія”, лідером якого є блогер Анатолій Шарій. 

Про це йдеться в розслідуванні, автори якого посилаються на листування членів політичної сили.

Згідно з поширеними журналістами відомостями, Анжела Василівна Ларкіна, яка є керівницею кількох підприємств із орбіти БРСМ-Нафта, схвалює неофіційні фінансові витрати на діяльність політичного проєкту Шарія.

Згідно з офіційним звітом, за перший квартал 2020 року “Партія Шарія” отримала пожертв на суму 1 168 653 гривні. З цих грошей на зарплату співробітникам витратили 224 714 гривень. Натомість журналісти посилаються на неофіційну звітність, згідно з якою лише за місяць партія витратила на зарплати 1,3 мільйона гривень. Також журналісти стверджують, що частина експертів в ефірі кількох телеканалів просувають партію Шарія за чітко обумовлену винагороду, сума якої розпочинається від 45 американських доларів.

Розслідувачі повідомили, що опублікували лише частину даних, а повний об’єм зібраних свідчень передали правоохоронцям.

Сам Анатолій Шарій прямо не відреагував на звинувачення. “Ну добре, з огляду на те, що сьогодні всі українські ЗМІ будуть мене піарити, розповім про реверс вакцини зранку”, — написав він у твітері, анонсуючи своє чергове відео.


Анатолій Шарій – колишній журналіст, який втік з України у 2012 році та отримав політичний притулок у Литві. Веде політичний блог на YouTube, який має понад два мільйони підписників. Шарій відомий антиукраїнською позицією й закликами, що дублюють офіційну позицію кремлівської пропаганди щодо окремих питань.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я