Інструкторська місія Orbital  здійснюватиме військову морську підготовку українських військовослужбовців. Дію місії продовжили до 2023 року.

Про це повідомила посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс.

“Великим доповненням тепер є морська підтримка. Це не лише будівництво кораблів, а й підготовка, яку буде реалізовано через операцію Orbital. Ми будемо країною-лідером із військової морської підготовки на півдні, проте також працюватимемо з іншими країнами”, — наголосила посол Мелінда Сіммонс.

Вона нагадала, що ключовою подією візиту президента України Володимира Зеленського до Великої Британії було підписання Меморандуму про наміри у сфері розвитку військово-морського потенціалу України.

Британський дипломат звернула увагу на те, що після Brexit змін в українсько-британському співробітництві у сфері безпеки не відбудеться.


Раныше Україна та Велика Британія підписали Меморандум про співпрацю в оборонній галузі. Домовленість передбачає залучення фінансування Британського експортно-кредитного агентства у розмірі £1,25 млрд. Зазначається, що це пришвидшить реалізацію спільних проектів у оборонній сфері, що актуально під час загострення ситуації у Чорноморському регіоні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я