У межах нових карантинних обмежень “червоної” зони, у яку потрапило Прикарпаття, в Івано-Франківській області закривають дитячі садочки, однак, в облцентрі планують залишити “чергові”, інші освітні заклади переводять на “дистанційку”, міський громадський транспорт в облцентрі не планується зупиняти – буде працювати в режимі спецперевезень.

Про це повідомив мер міста Руслан Марцінків у Facebook, передає «УНН».

Зі слів Марцінківа, вчора ввечері засідала обласна комісія ТЕБ і НС, за підсумками засідання якої він і надав оновлення щодо тривалості та обмежень карантину у Івано-Франківській області та облцентрі:

Рух транспорту (включно з міським, міжміським автобусним, залізничним і авіаційним) – призупинено. Пересуватися містом можна легковими автомобілями – до 5 осіб (без урахування дітей віком до 14 років) та службовими/орендованими авто – виключно сидячі місця і з використанням індивідуальних засобів захисту.

“Але зауважу, що міський громадський транспорт їздитиме! Курсуватимуть всі маршрути, але в режимі спецперевезень: лише сидячі місця та з довідкою від роботи”, – наголосив Марцінків.

Садочки – закривають.

“Зараз думаємо, як зробити чергові. Щоб батьки, а особливо медики, мали де лишити дітей. Про це повідомлю окремо”, – зазначив мер Івано-Франківська.

Усі інші заклади освіти переходять на дистанційне навчання.

Рекомендовано усім установам, закладам, підприємствам та ін. перевести роботу у гнучкий графік та дистанційний режим. Вітається позмінна робота, робота онлайн, різний час початку та кінця роботи, щоб зменшити кількість контактів між людьми.

Продовжать діяти контрольно-пропускні пункти.

Він нагадав, що карантин в Україні продовжено до 30 квітня. А всі обмеження активізуються завтра – 26 лютого.

“Це обмеження, які впровадили на вищому рівні на території всієї області! Ситуація, направду, складна. Тому прошу згадати, як ми береглися минулої весни, і ставитися до цього відповідально”, – зауважив Марцінків.

Нагадаємо, Кабінет міністрів заборонив регулярні і нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним, залізничним, міським електротранспортом, метрополітеном у регіонах, де буде встановлено «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки.

Кабінет міністрів продовжив дію карантину в Україні до 30 квітня 2021 року. Згідно з ухваленим рішенням, для єдиної державної системи цивільного захисту на всій території України буде продовжено режим надзвичайної ситуації до 30 квітня і встановлений в цілому в країні або на території окремих регіонів «зелений», «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епідемічної небезпеки.

У «червону» зону епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на сьогодні потрапили Чернівецька та Івано-Франківська області.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я