На Івано-Франківщині через зростання захворюваності на COVID-19 запроваджують жорсткий карантин та розгортають модульну лікарню. Відповідні обмеження діятимуть з 22 до 28 лютого.

Таке рішення ухвалила сьогодні обласна комісія ТЕБ і НС, яка відбулася за участю міністра охорони здоров’я Максима Степанова та головного санітарного лікаря Віктора Ляшка, передає «УНІАН».

“Ситуація щодо поширення коронавірусної хвороби залишається напруженою, а в Івано-Франківській області, я б сказав, майже критичною”, – про це під час візиту в Івано-Франківську область заявив Ляшко.

Згідно з рішенням, відповідні обмеження діятимуть з 22 до 28 лютого.

Зокрема, забороняється приймання відвідувачів в закладах громадського харчування (за виключенням – «на виніс»), розважальних закладах, кінотеатрах, нічних клубах, тощо.

Окрім того, впровадять заборони на проведення масових заходів, а саме – релігійних, культурних, спортивних.

Також комісія вирішила організувати на базі Богородчанської центральної лікарні розгортання модульної лікарні на 250 ліжко-місць та забезпечити на базі Лисецької ЦРЛ додаткові 50 ліжко-місць, в інших медичних закладах області – 150 ліжко-місць.

Крім того, голова Івано-Франківської облдержадміністрації Андрій Бойчук пообіцяв розглянути питання щодо встановлення на в’їздах в область блокпостів, на яких проводитимуть температурний скринінг. Про закриття області на в’їзд у рішенні комісії не йдеться.

Наразі в області пацієнтів із коронавірусом приймають 26 медичних закладів.

Нагадаємо, на COVID-19 в Україні за добу захворіли понад 4 тисячі осіб, найбільше – в Івано-Франківській області.

Кабмін продовжив карантин в Україні до 30 квітня та запровадив чотири рівні епіднебезпеки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я