Для запобігання поширення COVID-19 в Івано-Франківській області розпочали роботу 16 карантинних блокпостів. КПП будуть працювати для здійснення особливого порядку в’їзду і виїзду з окремих населених пунктів.

Про це повідомляє поліція Івано-Франківської області у Facebook, передає «РБК-Україна».

На КПП працюють поліцейські спільно з медиками, рятувальниками і військовослужбовцями.

На пунктах контролюють дотримання карантину у сфері пасажирських перевезень, проводять температурний скринінг громадянам і при необхідності перевіряють документи.

Повідомляється, що 5 КПП будуть працювати у цілодобовому режимі, ще 11 – з 06:00 до 21:00.

Крім того, правоохоронці проводять роз’яснювальну роботу з учасниками дорожнього руху, пояснюють їм про важливість дотримання карантину і закликають громадян обмежити пересування і виїжджати тільки при крайній потребі.

У поліції підкреслили, що не блокують, не обмежують і не перешкоджають руху транспорту, а здійснюють контроль.

“Таким рішенням встановлено особливий режим в’їзду і виїзду з окремих населених пунктів області громадян і транспортних засобів”, уточнили правоохоронці.

Спалах коронавірусу в Івано-Франківській області була зафіксована на початку минулого тижня. В регіон був спрямований головний санлікар Віктор Ляшко.

Нагадаємо, на Івано-Франківщині через зростання захворюваності на COVID-19 запроваджують жорсткий карантин та розгортають модульну лікарню. Відповідні обмеження діятимуть з 22 до 28 лютого.

За добу в Україні зафіксовано понад 3 тисячі нових випадків COVID-19: найбільше – на Вінниччині та Прикарпатті.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я