З початку вересня клінічна лікарня “Феофанія” прийняла 120 пацієнтів хворих на Covid-19. Бюджет для кожного пацієнта однаковий, і президент України Володимир Зеленський – не виняток, розповів головний лікар Феофанії Ігор Семенов в коментарі “КП в Україні”, передають «Open News».

«Це далеко не 2,7 млн грн., взяті нізвідки. Такі витрати на пацієнта взагалі важко уявити. Сума на утримання президента така ж, як і кожного пацієнта, який потрапляє в лікарню з коронавірусною інфекцією. Це в середньому 7800 грн в день» – розповів Семенов.

При цьому він зазначив, що в цілому сума може змінюватися – адже все залежить від препаратів і процедур, які роблять пацієнту. Наприклад, не кожен день робиться комп’ютерна томографія і тест. Можуть змінюватися, в залежності від симптоматики, і препарати.

«Для президента немає окремого бюджету. Він знаходиться рівно на тих же умовах, як і інші. Володимир Олександрович відчуває себе добре. Поки немає ніяких ознак, що перебіг хвороби може ускладнитися. Навпаки, є симптоми, які дозволяють сподіватися на швидке одужання», – підкреслив головний лікар Феофанії.
Володимир Зеленський 9 листопада повідомив  про те, що захворів  на Covid-19. Спочатку повідомлялося, що він лікується вдома, але вранці 12 листопада з’ясувалося, що президент шпиталізований до Феофанії. Це викликало хвилю чуток про погіршення стану президента, але прес-секретар глави держави Юлія Мендель заявила, що лікарня – оптимальне місце для самоізоляції, тому було прийнято таке рішення.

Мендель також повідомила, що президент переїхав в Феофанію ще 10 листопада – лікування глави держави саме в цій лікарні передбачено протоколом. У лікарні в розпорядженні Зеленського окреме приміщення, обладнане для відеоконференцій, і спецзв’язок. Президент продовжує виконувати свої обов’язки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я