НА засіданні Центральної виборчої комісії затвердили форми протоколів територіальних виборчих комісій про підсумки голосування і результати виборів, а також внесли зміни до складу тервиборчкомів, в той час, як раніше затвердили форму і колір бюлетенів на місцевих виборах.

Про це йдеться в повідомленні пресслужби ЦВК.

“Комісія затвердила форми протоколів територіальних виборчих комісій про підсумки голосування і результати виборів (голосування) депутатів Верховної Ради АР Крим, обласних, районних, міських, районних в місті, сільських, селищних, міських рад, сільських, селищних, міських голів. Крім того, затверджено Порядок виготовлення, передачі і вимоги до протоколів територіальних і дільничних виборчих комісій”, — йдеться в ньому.

Відзначається, що порядок регулює питання виготовлення та вимоги до протоколів дільничних виборчих комісій про підрахунок голосів виборців на виборчих дільницях з відповідних місцевих виборів, протоколів територіальних виборчих комісій про підсумки голосування в межах відповідного виборчого округу (його частини), протоколів ТВК про результати виборів (голосування) за відповідними місцевих виборів і їх передачі відповідним виборчим комісіям.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я