Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба провів віртуальну зустріч із міністром закордонних справ Данії Йеппе Кофодом.

Міністри обговорили взаємодію двох країн у протидії пандемії COVID-19.

Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та подякував за подарунок главі МЗС Данії Йеппе Кофоду.

Зокрема Кулеба заявив, що “Україна вдячна за цей знак справжньої дружби та підтримки з боку Данії”.

Окремою темою розмови стало створення Кримської платформи, яка покликана консолідувати зусилля міжнародної спільноти для захисту прав людини та деокупації українського півострова. Дмитро Кулеба повідомив Йеппе Кофоду про установчий саміт Кримської платформи, запланований на травень 2021 року, та запросив Данію долучитися до її роботи.  

Співрозмовники позитивно відзначили набрання чинності рамковою міжурядовою угодою, яка дозволить реалізувати в Україні проєкти за програмою Danida Business Finance. Дмитро Кулеба відзначив, що для України особливо пріоритетні сфери відновлюваної енергетики, енергоефективності, водопостачання та очищення стічних вод. Він також запросив данські компанії до участі у проєкті “Велике будівництво” Президента України та розвитку української інфраструктури.

Міністри домовилися про створення українсько-данської бізнес-ради задля розвитку торгівлі та інвестицій між Україною і Данією.  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я