Співробітники податкової міліції та фіскальної служби України припинили діяльність 44 веб-ресурсів, через які здійснювалась реалізація фальсифікованого алкоголю.

Про це повідомила Державна фіскальна служба, передає «Інтерфакс-Україна».

Уточнюється, що під час досудового розслідування за ч. 2 ст. 204 КК України було припинено роботу 44 сайтів незаконного продажу підакцизних товарів шляхом накладення арешту на доменні імена.

У рамках цього кримінального провадження встановлюють осіб, причетних до незаконного обігу підакцизних товарів.

ДФС нагадала, що 1 березня в Харківській області було виявлено понад 16 тонн контрафактного алкоголю вартістю близько 4 млн грн. Контрафактну продукцію, що імітує горілку, шампанське і коньяк, розливали в прихованому цеху в пластикові пляшки місткістю 5 і 10 л із використанням підроблених марок акцизного податку.

За даними служби, алкогольний фальсифікат продавали через оптово-роздрібну мережу Харкова та області, а також через службу кур’єрської доставки. Двом особам повідомлено про підозру у вчиненні цього кримінального злочину.

Крім того, співробітники ДФС у Тернопільській області припинили поширення незаконно виготовленого алкоголю обсягом близько 1 тис. л за день через інтернет та службу кур’єрської доставки. Під час обшуків місця виготовлення та зберігання фальсифікату було виявлено й вилучено близько 3,6 тис. л фальсифікованого спирту і понад 2,4 тис. л алкогольних напоїв на суму майже 1,4 млн грн.

Раніше голова ДФС Вадим Мельник повідомив, що для боротьби з нелегальними підакцизними товарами ДФС 1 лютого 2021 року запустила операцію “Спирт”, під час якої станом на кінець місяця вилучено 226 тонн спирту, 134 тонни лікеро-горілчаних виробів, 547 тис. пачок тютюнових виробів і понад 8 тис. марок акцизного податку.

Нагадаємо, в Україні будуть штрафувати за спам.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я