Лецитин – паливо для організму, будівельний матеріал для клітинних оболонок, помічник в роботі печінки, головного мозку і нервової системи – все це про нього! Дієтолог Світлана Нікітчук розповіла про користь цього важливого фосфоліпіда і джерела його отримання.

Про це пише «РБК-LITE».

На сторінці в Instagram вона докладно пояснила, чому варто вживати лецитин.

Для чого потрібен лецитин?

Нормалізує баланс мінералів і жирів, допомагає боротися із зайвою вагою

Покращує роботу підшлункової – лецитин активізує синтез інсуліну і знижує ризик розвитку діабету

Лецитин посилює опірність стресам, в цьому його великий плюс. Адже у багатьох випадках саме вони є причиною переїдання. Він вважається хорошим помічником для прискорення метаболізму.

Особливо він важливий після 50 років – доведено, що нестача лецитину провокує розвитку старечого недоумства і хвороби Альцгеймера

Лецитин стимулює мозкову діяльність, і тому рекомендований при підвищених розумових і психофізичних навантажень.

Лецитин – кращий друг печінки, допомагає печінці виконувати функцію очищення крові від отрут і токсинів, це компонент багатьох гепатопротекторів (препаратів для захисту і підтримки печінки)

У найбільшій кількості лецитин міститься в яєчному жовтку, печінці, ікрі. В меншій кількості – у нерафінованих рослинних оліях, в яловичині, сирі, горосі.

Добова потреба в лецитині – 5-7 грам, приблизно 4 г ми отримуємо з їжі за умови повноцінного харчування. Але, як правило, з їжі ми отримуємо недостатня кількість лецитину – чи часто ви можете їсти печінку, ікру або оселедець? Тому є сенс приймати його додатково у вигляді БАДів, особливо при розумових і фізичних навантаженнях!

Нагадаємо, лікар назвав речовини, які збуджують апетит та змушують людей переїдати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я