Згідно з даними Міністерства охорони здоров’я, сьогодні у “червоній” зоні епідемічної небезпеки поширення COVID-19 – Київ та 10 областей України.

Про це йдеться у даних міністерства щодо ознак для визначення регіону зі значним поширенням COVID-19, передає Уніан.

Так, сьогодні, “червоний” рівень епідемічної небезпеки – у місті Київ та Київській області, а також у Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Черкаській та Чернівецькій областях.

“Жовтою” є лише Херсонська область, а усі інші області країни – у “помаранчевій” зоні. “Зелених” областей станом на сьогодні в країні взагалі немає.

У МОЗ нагадали, що ознаки для визначення регіону зі значним поширенням COVID-19 оновлюють щодня. На підставі цих ознак Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій раз на 7 днів ухвалює рішення про встановлення на території регіону або окремих адміністративно-територіальних одиниць регіону рівня епідемічної небезпеки.

Нагадаємо, з 24 лютого в Україні знову запровадили адаптивний карантин з поділом на кольорові зони епіднебезпеки.

4 березня прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що в країні почалася третя хвиля COVID-19.

У МОЗ прогнозують збільшення нових випадків COVID-19 до кінця квітня.

Також повідомлялось, що в Україні за добу виявили 16 669 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, захворіли 786 дітей та 446 медпрацівників.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я