Нові заходи соцмережі включають в себе боротьбу з рекламою, яка явно відмовляє людей від вакцинації. Компанія пообіцяла, що в найближчі кілька днів почне усувати появу подібної реклами на своїй основній платформі і в Instagram.

Про це пише Інтерфакс.

Соцмережа Facebook повідомила, що заборонить розміщення реклами, яка покликана відрадити людей від вакцинації і поширює дезінформацію про вакцини під час пандемії коронавірусу. Компанія вже стикалася з критикою через те, що не зуміла запобігти поширенню на своїх платформах неправдивої інформації про безпеку та важливості вакцин.

У минулому році Facebook пообіцяла заборонити рекламу, яка містить неправдиву інформацію про вакцини, і налаштувати свої алгоритми так, щоб сторінки, на яких розміщується подібний контент, більше не з’являлися в “рекомендованному”. Однак пізніше компанія визнала, що не змогла прибрати платну рекламу з великої спільноти, яка виступала проти вакцинації і стверджувала, що лікарі вступили в змову, щоб приховати докази можливої шкоди щеплень для дітей.

“Ми постійно вдосконалюємо наш підхід до розміщення реклами, яка зачіпає соціальні проблеми, які провокують дискусії на чутливі теми в Facebook”, — повідомила компанія.

Facebook, кількість активних користувачів якої станом на 30 червня становила 2,7 млрд, повідомила, що почне інформаційну кампанію про вакцинацію проти грипу з впровадженням інструментів для пошуку найближчого місця, де можна отримати вакцину. Також компанія буде співпрацювати з ВООЗ в спробі підвищити масштаб вакцинації.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я