Ціна спиртозаводу у ході торгів виросла з 21 мільйона до 75 мільйонів гривень.
Фонд держмайна минулого тижня продав Тхорівський спиртовий завод держпідприємства «Укрспирт» за 75 млн грн.

Про це повідомляє «Главком».

За даними Фонду, на відкритих торгах із приватизації спиртозаводу змагалися четверо учасників.
Ціна продажу Тхорівського місця провадження діяльності та зберігання спирту зі стартових 21 млн 563 тис. 781 грн зросла у 3,5 разу – до 75 млн 1 грн.

Активи зосереджені на двох локаціях Сквирського району Київської області: селі Тхорівка та місті Сквира. Підприємство володіє будівлями та спорудами, а також технологічним обладнанням, необхідним для виробництва спирту.

4 березня було приватизовано Вишняківський спиртозавод за 101,2 млн грн. На першому аукціоні за нього хотіли віддати 234 млн грн.

Фонд держмайна торік продав 20 спиртозаводів на 1,3 млрд грн. Зазначені об’єкти, що були приватизовані першими, є неробочими виробництвами спирту, все майно яких знаходиться під охороною ДП «Укрспирт».

Як відомо, на першому етапі приватизації на аукціони виставляли 30 спиртових заводів, які входять до складу державного підприємства «Укрспирт

Загалом держава виставить на продаж 41 спиртозавод, що входить до ДП «Укрспирт», і 37 заводів, які входять до складу концерну «Укрспирт».

Нагадаємо, Фонд державного майна на приватизаційному аукціоні продав Марилівський спиртозавод (Тернопільська область) за 120 млн гривень.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я