Генеральний секретар Організації об’єднаних націй Антоніу Ґутерріш закликав лідерів Вірменії та Азербайджану негайно зупинити ворожі дії в спірному регіоні Нагірний Карабах, через які вже загинули щонайменше 65 людей.

Голова ООН вже провів переговори з прем’єр-міністром з президентом Азербайджану Ільхамом Алієвим. Ґутерріш закликає обидві сторони продовжити перемови та погодитися на поновлення моніторингу ОБСЄ. Очікується, що Рада безпеки ООН проведе термінові засідання сьогодні, щоб обговорити ситуацію між двома країнами. Зустріч ініціювали Німеччина та Франція.

Тим часом Єреван вже звинуватив Туреччину у втручанні в конфлікт та “безпосередній присутності на місці”, а також підтримці Баку зброєю.

Наразі відомо вже про щонайменше 58 загиблих вірменських військових та сімох цивільних азербайджанців. Баку не підтверджує дані Вірменії про кількість вбитих військових Азербайджану.

Бої між Вірменією й Азербайджаном через спірний регіон Нагірний Карабах тривають третій день поспіль на тлі закликів від світової спільноти зупинити насильство.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я