Анонсоване президентом України Володимиром Зеленським так зване всенародне опитування 25 жовтня проведе громадська організація, яку буде офіційно представлено пізніше.

Про це повідомила ЗМІ заступник глави фракції “Слуга народу” Євгенія Кравчук.

“Я думаю, що найближчим часом про цю громадську організацію заявлять офіційно. Це буде громадська організація, яка цим займатиметься спільно із соціологами. Наскільки я знаю, розглядається варіант паралельно провести екзит-пол саме за відповідями людей, за цим опитуванням, щоб його можна було оприлюднити відразу та звірити з офіційними результатами”, — розповіла Кравчук в ефірі “Громадського радіо”.

Вона уточнила, що фінансування опитування візьмуть на себе меценати.

“Є багато меценатів, небайдужі люди, це не такі великі кошти, які виділять або вже виділили на такий процес. Політичну відповідальність несе за це ініціатор цього опитування. Я впевнена, що всі ці страшилки найближчим часом будуть розвіяні”, —повідомила нардеп.

“Кошти будуть українського походження. Законодавчо не закріплений цей юридичний вплив, але рішення у будь-якому разі ухвалюватиметься в парламенті. Юридично це опитування закріплять нардепи або президент, які подадуть відповідний законопроект”, — додала Кравчук.

Як повідомлялося, 13 жовтня Зеленський оголосив про проведення в країні в день голосування на місцевих виборах 25 жовтня всенародного опитування, на якому громадянам буде запропоновано відповісти на п’ять запитань. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я