Передбачається дія режиму надзвичайної ситуації до 30 квітня та встановлення на території країни в цілому або на території регіонів «зелений», «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Відповідну постанову ухвалено на засіданні уряду, інформує «УНІАН».

Кабінет міністрів продовжив дію карантину в України до 30 квітня 2021 року, встановивши його адаптивну модель із чотирма рівнями епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Згідно з ухваленим рішення, передбачається продовження для єдиної державної системи цивільного захисту на всій території України режиму надзвичайної ситуації до 30 квітня та встановлення в цілому в країні або на території регіонів «зелений», «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівні епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

“Ми пропонуємо продовжити на території України термін дії карантину до 30 квітня 2021 року… Також ми пропонуємо встановити на території країни адаптивний карантин із запровадження рівнів епідемічної небезпеки. Ми пропонуємо поділ на чотири рівні”, – сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов перед прийняттям рішення.

Як зазначив Степанов, постанова набере чинності із середи, 24 лютого.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявляв, що карантин в Україні продовжать до 30 квітня і, скоріш за все, це ще не кінцевий термін. Він зауважив, що умови карантину можуть змінюватися, зокрема може відбуватися пом’якшення та перехід до адаптивної форми карантину.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я