Кабінет міністрів на сьогоднішньому засіданні призначив Артемія Єршова заступником міністра інфраструктури України. Також уряд звільнив голову та заступника Державної інспекції містобудування України.

Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Василь Мокан на своїй сторінці в Facebook, передає Уніан.

За словами Мокана, також на сьогоднішньому засіданні Кабмін тимчасово поклав обов’язки Голови Державного агентства рибного господарства України на першого заступника агентства Олега Баздуганова.

Крім того, уряд звільнив Юрія Васильченка з посади голови Державної інспекції містобудування України у зв’язку з ліквідацією цього державного органу. Також з посади його заступника був звільнений Сергій Пархомов.

Також, у зв’язку з ліквідацією органу, була звільнена голова Державної сервісної служби містобудування України Наталія Дюжилова.

Нагадаємо, у березні 2020 року Кабінет міністрів прийняв рішення про ліквідацію Державної архітектурно-будівельної інспекції (Дабі) та створення центрального органу виконавчої влади – Державної сервісної служби містобудування України (Держсервісбуд).

10 березня Кабінет Міністрів звільнив Ганну Чукліну з посади голови Державного агентства рибного господарства України.

Також нагадаємо, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що законопроект про реформування державного регулювання у сфері містобудування має бути поданий на розгляд у Верховну Раду.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я