Кабінет Міністрів України зняв заборону на проведення планових заходів з госпіталізації у регіонах, на яких встановлений “жовтий” рівень епідемічної небезпеки.

Про це повідомляє Уніан.

Як зазначається у змінах до урядової постанови про карантин від 22 березня, відповідне положення виключили з пункту, який встановлює обмеження в “жовтій” зоні. Відповідно до тексту постанови, цієї заборони немає також і в “помаранчевій” зоні.

Натомість, згідно з текстом документа, відповідна заборона щодо проведення державними і комунальними медичним закладами планових заходів з госпіталізації діятиме лише в “червоній зоні” епіднебезпеки.

Зазначається, що забороняються планові госпіталізації для надання медичної допомоги окрім: ускладненого перебігу вагітності та пологів; вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим; пацієнтам з онкологічними та пульмонологічними захворюваннями; надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах; надання третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги, за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів; проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров’я людей.

Нагадаємо, за минулу добу коронавірус в Україні виявили у 11 476 осіб, зафіксовано 333 летальних випадки, 8044 пацієнти одужали, госпіталізували 2519 осіб.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я