Кабінет Міністрів України під час позачергового засідання 21 січня схвалив проект розпорядження про звільнення з посади заступника Міністра з питань стратегічних галузей промисловості Віталія Немілостівого згідно з поданою заявою.

Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль наголосив, що в Уряді не повинні працювати особи, які не поважають закони України та прикриваються своїм службовим становищем.

«Поведінка, яку дозволив собі заступник Міністра, є неприпустимою. Усі мають бути рівними перед законом. Тому ми оперативно розглянули питання звільнення заступника міністра. Посада в Кабінеті Міністрів України — це не привілей, це перш за все відповідальність перед людьми та країною», — підкреслив Прем’єр-міністр.

“Буквально через 4 часа после появления в СМИ видео о том как заместитель министра промышленности Урусского Виталий Немилостивый 30 декабря был пойман пьяным за рулем и скандалил с полицией, Шмыгаль написал пост о том, что в четверг правительство собирает заседание, чтоб этого Немилостивого уволить. 

Урусский это решение уже поддержал.

То что видео это где-то лежало три недели, потом было опубликовано и сразу, несмотря на позднее время, Шмыгаль решил объявить о созыве заседания Кабмина и об увольнении чиновника наводит на мысль, что этого Немилостивого ещё до того хотели отправить на выход в оперативном режиме. 

И нужен был лишь повод.” – пише «Политика Страны».


Віталій Немілостівий 30 грудня 2020 відзначився тим, що потрапив в скандал з патрульною поліцією. Патруль зупинив його машину, так як запідозрив в п’яному управлінні авто. Сам Немілостівий відмовився оформляти протокол на місці, намагався піти з місця інциденту і навіть влаштував бійку з поліцейськими.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я