Уряд Канади формує власну групу фахівців, яким доручить перевірити докази та інформацію, пов’язану з катастрофою літака “Міжнародні авіалінії України” в ніч на 8 січня неподалік Тегерана.
Про це йдеться в заяві міністра закордонних справ Канади Франсуа-Філіпа Шампаня, яку отримало агентство Associated Press.

“Це ще один крок на шляху до відкриття правди, притягнення іранського режиму до відповідальності та встановлення справедливості для сімей постраждалих. Ми не згаємо ані крихти зусиль від їхнього імені, аби досягти справедливості й розставити крапки над “і””, — йдеться в заяві Шампаня.

Група фахівців, про яку йдеться, має проаналізувати всю наявну інформацію, дані й свідчення, які стосуються аварії літака МАУ в Ірані, а після цього надати уряду Канади експертний висновок щодо того, наскільки цій інформації можна довірять.

Раніше Канада висловлювала сумніви щодо надійності доказів, зібраних іранською стороною. Приміром, дані з “чорних скриньок” літака, оприлюднені Тегераном у серпні цього року, там назвали недостатніми й вибірковими, зазначає AP.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я