Столиця України займає 87 місце в рейтингу The world’s 100 best cities 

В списку Київ розташувався між Ель-Кувейтом (Кувейт) і Ганновером (Німеччина).

Експерти The world’s 100 best cities оцінюють міста по 6 основним критеріям: розташування (в тому числі природні умови, погода, безпека), інфраструктура, пам’ятки, населення, процвітання (привабливість для бізнесу) і просування (згадки в соцмережах і на профільних сайтах).

«Київ, столиця України, може бути не першою європейською столицею, яка спадає на думку, але вона є однією з найбільш виразних. Місто – жива енциклопедія слов’янської історії, що налічує 1500 років. Такий ж барвистий і яскравий, як прапор своєї держави, із будівлями, розписаними на зразок українських писанок, і горизонтом, увінчаним золотими куполами, які виблискують на пагорбах річки Дніпра.» – пишуть укладачі рейтингу.

Місто вперше потрапило в Топ-100 у 2021 році завдяки його рейтингу №28 у категорії Визначні місця та визначні пам’ятки: Києво-Печерська Лавра, Софійський собор, Володимирський собор, Національний музей історії України у Другій світовій війні та Національний музей мистецтв.

Очолив сотню кращих міст для життя Лондон. Крім нього, в першу десятку увійшли Нью-Йорк, Париж, Москва, Токіо, Дубаї, Сінгапур, Барселона, Лос-Анджелес, Мадрид.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я