Станом на ранок 3 лютого на низці основних доріг Києва спостерігається щільний трафік. Як свідчать дані карт Google, складна ситуація з рухом склалася на правому березі столиці. 

Про це повідомляє «УНІАН».

Затори на мостах у Києві

Станом на 9:40 3 лютого затори спостерігаються на деяких ділянках Північного мосту, в районі проспекту Степана Бандери, що на виїзді на правий берег, проїхати найскладніше.

На мосту «Метро» рух ускладнено в бік Набережного шосе, схожа ситуація й на мосту Патона, одна зі смуг якого майже повністю заблокована. На Дарницькому мосту затори тягнуться ще з Дарницького шосе. А ось Південний міст на 10 ранку майже вільний.

Затори на лівому березі Києва

Критична ситуація з виїздом на правий берег утворилась на проспекті Шухевича, Броварському проспекті та проспекті Соборності. Великі затори на бульварі Перова, проспекті Визволителів, вулиці Братиславській, Попудренка, Віфлеємській, невеликі тягнучки через дорожні роботи та ДТП на Дніпровській набережній. Трафік ущільнений на проспекті Бажана.

Затори на правому березі Києва

Через наплив автомобілів з лівого берега постраждали Набережне шосе, Гаванський міст, вулиця Набережно-Рибальська, проспект Степана Бандери.

У центрі Києва затори утворилися на бульварі Шевченка, вул. Січових Стрільців, Великій Житомирській, проспекті Перемоги в районі Політехнічного інституту, бульварі Лесі Українки, вул. Михайла Грушевського, Басейній, Малопідвальній, Хрещатику, Петрівській алеї, Парковій, Кріпосному провулку, Володимирському узвозі.

Нагадаємо, днем раніше, 2 лютого, через шалений трафік «стояли» столичні мости та правий берег.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я