Станом на ранок, 4 березня, у центрі та околицях Києва спостерігаються численні затори.

Про це повідомляє «Уніан», посилаючись на дані Google Maps.

Тягнучки утворилися на Північному мосту в бік правого берега, мосту Метро в районі Русанівського мосту та частково захопили одну зі смуг моста Патона і Дарницького мосту. Водночас проїзд Південним мостам практично вільний.

На виїздах з лівого у напрямку правого берега ущільнений автомобільний трафік по проспекту Романа Шухевича, бульварі Перова, Броварському проспекті, Русанівській набережній.

Довгий затор тягнеться проспектом Визволителів у бік Броварського проспекту, затримка руху спостерігається по Братиславській, Миропільській, Кубанської України, Кіото, Попудренка, Андрія Малишка, Гната Хоткевича, проспекту Миколи Бажана, Дніпровській набережній, Григорія Ващенка, Центральній.

Автомобільний потік в бік правого берега утворив на виїздах з мостів до центру столиці затори. Рух транспорту практично зупинився на Набережному шосе через ДТП в районі пішохідного мосту, Наддніпрянському шосе.

Численні затори – на Набережно-Хрещатицькій, Гаванському мості, Набережно-Рибальській, Володимирському узвозі, Михайла Грушевського, Садовій, Хрещатику, Трьохсвятительській, Ігорівській, Малопідвальній, Великій Житомирській, Прорізній, бульварі Тараса Шевченка, Басейній, Миколи Грінченка, Івана Федорова, проспекті Перемоги (від станції «Політехнічний інститут» до Бессарабського ринку).

На в’їздах до Києва теж тягнеться потік автомобілів. Зокрема, з Софіївської Борщагівки, Петропавлівської Борщагівки, а також кільцевій дорозі у Святошинському районі.  

Нагадаємо, вранці 3 березня у центрі та околицях Києва спостерігались численні затори.

У «Київгенплані» назвали основні причини постійних заторів у столиці.

У Києві хочуть добудувати Дарницький міст до кінця 2021 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я