7 вересня на засіданні комісії Федерації кіберспорту України (UESF) більшістю голосів присутніх кіберспорт був визнаний офіційним видом спорту в Україні.

Про це повідомляється на офіційному веб-сайті Федерації.

“Кіберспорт був визнаний на законодавчому рівні завдяки злагодженій спільній роботі Міністерства молоді та спорту України, Федерації, колег з Міжнародної Федерації кіберспорту (IESF) та наших регіональних представництв”, ― зазначається у повідомленні.

Міністр Цифрової трансформації Олександр Борняков так прокоментував цю подію: “Для нашої країни це історичний момент, адже кіберспорт це вже давно не просто “стрілялки”, а фундаментальний елемент сучасної цифрової культури. Їм захоплюються близько 600 млн осіб, серед яких і мільйони українців.

До того ж в Україні висока культура кіберспорту і сильні гравці. Наші команди регулярно перемагають на різних турнірах по всьому світу. Ця індустрія вже давно перетворилася на справжній бізнес, який приносить багато користі і можливостей як локального, так і світового масштабу”.

Кіберспорт – це змагання з відеоігор. Вони можуть бути як на персональному комп’ютері, так і на телефонах або ігрових консолях. Українські команди і гравці мають хороші досягнення у світовому киберспорті.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я