З липня китайці отримують експериментальну вакцину проти COVID-19, незважаючи на занепокоєння з приводу її безпеки та ефективності. Десятки тисяч людей вже отримали щеплення сумнівним препаратом.

Про це пише американська New York Post.

Китайські представники галузі охорони здоров’я заявляють, що майже знищили коронавірус, але хочуть забезпечити його неповернення. Зокрема, Чжен Чжунвей, член Національної комісії охорони здоров’я КНР, заявив, що Китай отримав “розуміння і підтримку” Всесвітньої організації охорони здоров’я перед тим, як почати використання вакцини. За його словами, деякі люди, що належать до професій “високого ризику”, наприклад, медичний персонал передової лінії, отримали право отримувати вакцину з 22 липня. Чжен додав, що протягом клінічних випробувань не було відмічено серйозних побічних ефектів в результаті застосування вакцини.

Між тим інше американське видання The New York Times пише, що вакцінація людей препаратом у Китаї шокувала експертів медичної галузі в усьому світі, адже безпека ліків не доведена. У Всесвітній організації охорони здоров’я заявили напередодні, що Китай видав “внутрішній дозвіл на екстрене використання вакцини”, який видається лише на розсуд уряду країни і не затверджується на міжнародному рівні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я