Згідно з розпорядженням Віталія Кличка, після реконструкцї  аеропорт “Київ” (Жуляни) отримає можливість без обмеження приймати літаки типу Airbus A321.

Про це повідомляє «Аспі».

Міський голова Києва Києва Віталій Кличко підписав розпорядження про реконструкцію в 2021-2025 роках аеродрому в аеропорту “Київ” (Жуляни). У прес-службі Жулян заявили, що рішення мера відкриває дорогу до початку проектування, виділенню необхідних земельних ділянок та старту робіт.

Передбачено, що під час реконструкції зміцнять існуючу злітно-посадкову смугу і подовжать її на 500 метрів до 2810 метрів, що  дозволить без обмеження приймати літаки типу Airbus A321. Зазначається, що неможливість прийому Airbus A321 з повним завантаженням гальмує її розвиток в столичному аеропорту.

На злітно-посадовій смузі встановлять нове світлосигнальне обладнання та інструментальну систему посадки, що дозволить підняти категорію аеродрому з I до II. Тож літаки зможуть сідати в аеропорту в більш погану погоду, повідомляє  avianews.com. 

Згідно з розпорядженням Кличка, в 2021 і 2022 роках комунальне підприємство аеропорт “Київ”, якому належить аеродром, має замовити проект реконструкції, провести його експертизу та затвердження. На це підуть гроші підприємства.

Нагадаємо, Європейський інвестиційний банк надасть Україні 270 мільйонів євро на модернізацію міжнародного аеропорту “Бориспіль”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я