В лікарнях Києва сьогодні перебуває найбільша кількість хворих на COVID-19 від початку пандемії.

Про це заявив Київський міський голова Віталій Кличко під час онлайн-брифінгу, передає Уніан.

За його даними, заповненість ліжок в комунальних медзакладах на сьогодні становить 57%.

“Як бачимо, збільшується кількість госпіталізованих пацієнтів. Сьогодні в лікарнях столиці – найбільша кількість хворих на COVID-19 від початку пандемії. Особливо тих, хто перебуває у тяжкому стані та потребує кисневої підтримки. Це тривожна тенденція”, – сказав Кличко.

Загалом у стаціонарах медзакладів столиці сьогодні лікуються 2 тис. 548 хворих на COVID-19, із них 14 дітей. У важкому стані перебувають 1 тис. 689 пацієнтів. Кисневу підтримку отримують 1 тис. 978 людей, під апаратами ШВЛ – 38 хворих.

У 29 медичних закладах Києва виділили майже 5100 ліжок для прийому хворих на COVID-19.

«Місто визначило для прийому хворих на коронавірус майже 5100 ліжок у 29 медзакладах столиці. Три з них – заклади «Укрзалізниці», – повідомив Кличко.

За його словами, сьогодні хворих на COVID-19 приймають 24 із визначених медзакладів. В них підготували понад 4 тисячі ліжок, з них подачею кисню обладнані більш ніж 3 тис. 760 ліжок. Кисневих концентраторів у медичних закладах Києва на сьогодні – 1 тис. 075.

«Нагадаю, на збільшення кількості ліжок із подачею кисню місто виділило майже 30 мільйонів гривень. Це – кошти на капітальний ремонт систем киснепостачання. Ще близько 7,5 мільйонів витратили на закупівлю кисневих концентраторів», – сказав Кличко.

Нагадаємо, за минулу добу коронавірус в Україні виявили у 12 946 осіб, зафіксовано 230 летальних випадків, 4630 пацієнтів одужали. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я