На засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики депутати підтримали внесення змін до міської цільової програми «Здоров’я киян» на 2020-2022 роки.

Про це повідомляє «Вечірній Київ».

Відповідно до змін, місто планує виділити 140 мільйонів гривень на закупівлю вакцин від Covid-19 у 2021 році. Йдеться про можливість придбання препарату для щеплення близько 500 тисяч киян.

«Наразі мер Києва Віталій Кличко веде перемовини щодо придбання вакцини від коронавірусу з американськими та європейськими виробниками, щоб ми могли запобігти поширенню хвороби. Столиця готова закупити вакцину за кошти міського бюджету. Тому маємо закласти відповідну суму в міську цільову програму для того, щоб коли будуть досягнуті домовленості, ми могли одразу закупити препарати», — зазначила заступник голови КМДА, депутат Київради Ганна Старостенко.

Нагадаємо, Верховна Рада дала добро на запуск вакцинації від СOVID-19 в Україні. В Україні вакцинація від коронавірусу почнеться з лютого. Спочатку безкоштовно робитимуть щеплення групи ризику, а потім вже всіх інших.

Проте, варто зазначити, що на даний момент жодна вакцина від СOVID-19 не пройшла повний цикл випробувань. Щеплення у ЄС, США та інших країнах почалися у режимі екстреного використання.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я