Президент України Володимир Зеленський виступив у Верховній раді із традиційним посланням до парламенту. У ході виступу глава держави згадав про боротьбу з коронавірусом, ситуацію на Донбасі та в Криму. Він жартував, приніс текст послання у вигляді посилання на QR-код і наголосив, що наступні вибори мають відбутися в онлайн.

Послання Президента Володимира Зеленського до Верховної Ради про внутрішнє та зовнішнє становище України.

Послання Президента Володимира Зеленського до Верховної Ради про внутрішнє та зовнішнє становище України.

Опубліковано Офіс Президента України Вівторок, 20 жовтня 2020 р.

Зеленский наголосив на важливості носити маски та заявив про низький рівень смертності від коронавірусу в Україні — 1,9%. Він зазначив, що свої корективи в ситуацію в країні вносять вибори і звернувся до організаторів масових заходів: “можливо кількість голосів буде більшою, але кількість хворих буде на вашій совісті”. Вакцину, за словами президента, Україна має отримати щойно вона з’явиться.

Зеленський відзначив, що наразі на Донбасі триває режим тиші, а українські дипломати працюють над підготовкою наступного нормандського саміту в Берліні. Сказав, що досягнення миру на Донбасі почнеться з процесу безпечної реінтеграції регіону і буде підготовлений пакет законів про “перехідний період”.

Президент заявив, що Україна стала першою в світі країною, яка має цифровий паспорт та озвучив перелік послуг-онлайн, доступних у “Дії”. Зеленський також заявив, що у 2021 році Україна має увійти у режим Paperless. “На наступних президентських виборах громадяни повинні мати можливість голосувати в інтернеті”, — заявив Зеленський. Глава держави наголосив на важливості доступу до Інтернету в усій країні.

Президент заявив, що програма “Велике будівництво” продовжуватиметься. “Велике будівництво” стане ще масштабнішим, крім доріг, садочків та шкіл ми почнемо реставрацію українських замків…Також у кожному регіоні має бути велика сучасна спортивна арена”, — заявив він.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я