Кількість інфікованих на коронавірус у світі зростає. Зокрема, Франція переживає стрімке збільшення числа нових випадків: за вихідні зафіксовано 30 тисяч, а у Нью-Йорку дев’ять районів міста, швидше за все, знову закриються цього тижня.

У Парижі відучора мають зачинитися бари і кафе, влада планує оголосити деталі обмежень. Ресторанам дозволять залишатися відчиненими, але за умови скороченого графіка роботи і вимоги реєструвати дані клієнтів. Також наполегливо заохочуватиметься робота з дому. Дані регіонального агентства охорони здоров’я показують, що кількість нових випадків коронавірусу в Парижі залишається понад 250 на 100 000 людей, а хворі займають понад 30 відсотків ліжок відділень інтенсивної терапії. Інші великі французькі міста, включаючи Лілль, Ліон, Гренобль і Тулузу, також наближаються до цього порогу.

Тим часом, у Нью-Йорку, який раніше був епіцентром пандемії в США, мер оголосив, що дев’ять районів міста, швидше за все, знову закриються пізніше цього тижня. Обмежувальні заходи призведуть до закриття деяких підприємств, а також шкіл і вплинуть на близько 500 тисяч людей у Брукліні та Квінзі, де спостерігається різкий спалах кількості нових випадків COVID-19.

Водночас Велика Британія запровадила обмеження на соціальні зібрання, і майже третина 66-мільйонного населення країни опинилася під дією карантинних обмежень.

У частковому локдауні опинився Мадрид і регіон довкола нього в Іспанії. На території живе понад шість мільйонів людей.

На тлі сплеску випадків COVID-19 уряд Чехії оголосив надзвичайний стан, починаючи з 5 жовтня, з новими обмежувальними заходами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я