Коронавірус (COVID-19) міг з’явитися в Китаї на три місяці раніше, ніж вважалося раніше, інформують «Економічні новини».

Дослідження провели співробітники Інституту геноміки і еволюційної медицини при Університеті Темпл (Філадельфія, США). Вони відстежили мутації коронавіруса до його “прабатька” або раннього загального предка.

Згідно з отриманими даними, “прабатько” датується з середини жовтня по листопад 2019 року.

Відзначимо, влада Китаю оголосила світу, що бореться з новим інфекційним захворюванням тільки з 31 грудня 2019 року.

Також дослідження підтвердило, що COVID-19 дійсно виник в Китаї, незважаючи на заяви Пекіна, що він міг бути завезений в країну з-за кордону.

“Всі генетичні дані ясно показують, що цей вірус з Китаю. Модель всесвітнього поширення також узгоджується з китайськими епідеміями вірусів, що поширюються в інших країнах”, – розповів один з авторів доповіді Сергій Понд.

Раніше вчені з Уханя зізналися, що порушували норми ВООЗ під час роботи з потенційними носіями вірусів, і їх кусали кажани.

Нагадаємо, директор програми Всесвітньої організації охорони здоров’я з надзвичайних ситуацій в області охорони здоров’я Майкл Раян попередив про ризик подальшого поширення нового коронавірусу в майбутньому навіть після масштабної вакцинації.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я