Навіть якщо ви їсте здорову їжу і тренуєтеся, можливо, ви вживаєте шкідливі продукти, не усвідомлюючи цього. Навіть у здоровій їжі можуть бути речовини, які сприяють ожирінню. Вони пригнічують обмін речовин і стимулюють апетит. Це заважає нам схуднути. Експерт з харчування Голо Уілланд розповів про три шкідливі речовини для схуднення, які є в їжі.

Про це повідомляє видання focus.

Глутамат

Він зустрічається в природних умовах, але його й додають в багато продуктів в якості добавки.

«Глутамат відомий як підсилювач смаку, але він в набагато більшому ступені підсилює апетит, — пояснює експерт по харчуванню. – Дослідження показують, що коли глутамат додається в їжу, ми з’їдаємо її набагато більше ніж треба».

У складі продукту він часто ховається за термінами «дріжджовий екстракт», «ароматизатор», «сусло», а також абревіатурами від «E620» до «E625» і його підсилювачами від «E626» до «E635».

Підсолоджувачі

У підсолоджувачах мало калорій, а часто і зовсім немає. Той, хто п’є дієтичну кока-колу замість звичайного солодкого варіанту, сподівається схуднути за її допомогою.

«Це не так, – пояснює експерт по харчуванню. – Підсолоджувачі дають мозку сигнал про вивільнення інсуліну. Це призводить до швидкого падіння цукру в крові, що, своєю чергою, провокує апетит і тягу до їжі».

Також підсолоджувачі сповільнять обмін речовин та порушать кишкову флору.

Фруктоза

«Вона не є живильною речовиною, нашому організму вона взагалі не потрібна, – пояснює Уілланд. – Вона перетворюється в організмі в жир і глюкозу, а також сильно стимулює утворення сечової кислоти — це сприяє ожирінню».

Крім фруктози, свіжі фрукти також містять багато вітаміну С. Антиоксидант зупиняє накопичення жиру, тому свіжі фрукти дуже корисні й навіть можуть допомогти вам схуднути. Однак чим довше зберігаються фрукти, тим менше в них вітаміну С. Тому Уілланд радить не їсти перестиглі фрукти, або які зберігаються довше 4-5 місяців.

Нагадаємо, лікарі також розповіли, кому небезпечно для здоров’я зловживати яблуками.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я