Голова Комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, народний депутат від «Слуги народу» Михайло Радуцький заявив, що в Україні починається нова хвиля захворюваності на COVID-19.

Про це він повідомив в ефірі одного з українських телеканалів, передає «Уніан».

«Судячи з того, що у нас йде ріст (захворюваності на COVID-19 – УНІАН) кожного дня. Сьогодні – це більше 7 тис. захворівших на COVID-19 за останню добу. Я не бачу різниці, який це саме штам. У нас був маленький локдаун для COVID-19, коли у нас було по 2-5 тис. На сьогоднішній день все, на жаль, зростає. Я так думаю, що ми виходимо на чергову хвилю захворюваності на COVID-19», – заявив Радуцький.

За його словами, це спостерігається також і в Європі, і в США. «Єдине, що на сьогоднішній день може це зупинити – це поява колективного імунітету. Вакцинація – це найдієвіший спосіб для появи колективного імунітету, але у нас має бути прищеплено не менше 60% населення країни», – наголосив він.

«На жаль, ми трошки розслабилися, я це бачу по залу Верховної Ради, навіть народні депутати забувають надягнути маску, забувають дотримуватись соціальної дистанції – я думаю, що два-три тижні після зимового посиленого карантину, коли ми мали ослаблення, люди розслабилися… почали більше нехтувати карантинними заходами і маємо зростання», – додав Радуцький.

Також він зазначив, що зростання кількості хворих може бути пов’язано з мутаціями коронавірусу.

Нагадаємо, міністр охорони здоров`я Максим Степанов заявив про готовність до третьої хвилі коронавірусу в Україні.

В Україні за добу виявили 7 235 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Зокрема, захворіли 429 дітей та 319 медпрацівників.

В Україні 13 регіонів залишаються в “жовтій” зоні карантину. “Червоними” залишаються три області, “помаранчевими” – дев’ять.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я