Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» (МАУ) відновлює рейси, які були призупинені у зв’язку з впливом пандемії COVID-19, зокрема, рейси з Києва до Берліна, Вільнюса і Барселони і з Одеси до Стамбула.

Про це повідомила прес-служба компанії, передає Уніан.

Зазначається, що з 28 березня 2021 року МАУ починає польотну програму за маршрутом Київ – Берлін – Київ, з 29 березня – за маршрутом Київ – Вільнюс – Київ, Одеса – Стамбул – Одеса і з 14 квітня – за маршрутом Київ – Барселона – Київ.

Зокрема, рейс Київ (KBP) – Берлін (BER) – Київ (KBP) здійснюватиметься щопонеділка, щочетверга і щонеділі; Київ (KBP) – Вільнюс (VNO) – Київ (KBP) – щопонеділка і щоп’ятниці; Київ (KBP) – Барселона (BCN) – Київ (KBP) – щопонеділка, щосереди і щосуботи; Одеса (ODS) – Стамбул (IST) – Одеса (ODS) – щопонеділка, щосереди і щоп’ятниці.

Згідно з повідомленням, зручний розклад рейсів дозволяє забезпечити стикування з міжнародними та внутрішніми рейсами через аеропорт “Бориспіль”.

Зокрема, пасажири з Берліна зможуть зручно дістатися до і в зворотному напрямку: Одеси, Єревана, Дніпра, Дубая, Харкова, Стамбула, Каїра, Тбілісі, Кишинева, Тель-Авіва, Запоріжжя, Львова.

Пасажири з Вільнюса зможуть зручно дістатися і до/в зворотному напрямку: Одеси, Дубая, Єревана, Харкова, Львова, Стамбула, Дніпра, Тель-Авіва, Кишинева, Запоріжжя, Каїра, Тбілісі.

Пасажири з Барселони зможуть зручно дістатися до/з Єревана, Тбілісі та регіонів України.

У МАУ нагадали, що зараз діють деякі епідеміологічні обмеження для перетину кордонів різних країн.

«З рекомендаціями щодо подорожей можна ознайомитися на сайті авіакомпанії”, – зазначила прес-служба.

Нагадаємо, Україна оновила список країн «зеленої» та «червоної» зони. Стало відомо, після відпочинку в яких країнах вже не потрібна самоізоляція.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я