Як повідомляє прес-служба відомства, документ розроблявся на основі результатів огляду оборонно-промислового комплексу, який вперше був проведений в Україні.

“Стратегія розвитку оборонно-промислового комплексу служить “дорожньою картою” розпочатих в країні реформ оборонно-промислового комплексу, і саме на її основі будуть актуалізовані та реалізовані Державна цільова програма реформування і розвитку оборонно-промислового комплексу України і Державна цільова програма створення та освоєння виробництва боєприпасів і продуктів спеціальної хімії”, — цитує заступника Міністра економіки Світлану Панаіотіді прес-служба Мінекономіки.

Як сказано в повідомленні, метою розробленої стратегії є трансформація ОПК для кращого задоволення потреб сил безпеки та сил оборони для виконання завдань за призначенням в поточних і прогнозованих умовах безпеки середовища способом, який сприяє розвитку вітчизняної економіки.

“У проекті стратегії сформована чітка структура очікуваних результатів у вигляді ієрархії цілей. Мета реформування ОПК досягається шляхом реалізації п’яти стратегічних цілей, розподілених у порядку пріоритетності. Своєю чергою, кожна стратегічна мета розділена на кілька оперативних завдань, виконання яких є необхідною умовою для досягнення відповідної стратегічної мети”, — йдеться в повідомленні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я