Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко сподівається, що вже в березні запрацює Центр протидії російській дезінформації.

Про це Ткаченко сказав під час онлайн-семінару “Протидія дезінформації: європейські підходи та стандарти”, передає «УНІАН».

Міністр розповів про ініціативу створення Центру протидії дезінформації, який, насамперед, буде орієнтований на співпрацю з українськими неурядовими організаціями і протистоятиме російській пропаганді.

“Наразі зараз триває підбір команди і затверджується концепція. Ми сподіваємося, що цей Центр розпочне роботу вже в березні”, – заявив Ткаченко.

Він зазначив, що зараз налагоджується контакт з колегами з Латвії у сфері стратегічних комунікацій, а також аналогічними центрами в інших країнах Європейського Союзу, і зокрема, Фінляндії.

Крім того, розпочалася програма координації дій між Мінкультури та Міністерством цифрової трансформації щодо проекту медіаграмотності.

“Рухаючись цими двома напрямами у співпраці з РНБО, Офісом віце-прем’єр-міністра з євроінтеграції, МЗС, Мінцифри, сподіваємось найближчим часом відповісти на ті виклики, які нам дає, в першу чергу, російська пропаганда. Ми плануємо працювати разом з організаціями з перевірки фактів заради синхронізації дій і створення спільної платформи для того, щоб можна було не тільки виявляти факти фейків та маніпуляцій, але і протидіяти їм за допомогою позитивних українських наративів”, – додав Ткаченко.

Також у планах – створити онлайн-музей російської пропаганди.

Нагадаємо, з 1 січня 2022 року в Україні будуть заборонені масові рекламні розсилки без згоди одержувачів. Відділам е-мейл та смс-маркетингу доведеться доводити, що контакти були отримані законно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я