Міністерство оборони України планує кардинально оновити парк автомобільної техніки багатоцільового призначення для підрозділів Збройних сил України.

Як повідомляє прес-служба відомства, зараз оголошено про відкриття дослідно-конструкторської роботи «Розробка легкового автомобіля підвищеної прохідності для потреб Збройних сил України».

“Планується, що оновлення парку автомобілів багатоцільового призначення буде здійснено після прийому обраного зразка на озброєння ЗСУ», – заявив міністр оборони Андрій Таран.

За його словами, зараз основну групу армійських автомобілів, які використовуються у видах і окремих родах військ ЗСУ, складають УАЗи різних модифікацій, які вже морально і фізично застаріли. «А модернізація і випуск нових моделей і модифікацій цих автомобілів і запасних частин до них здійснюються підприємствами держави-агресора Російської Федерації. Тому прийнято принципове рішення про поступове виведення їх з експлуатації», – додав Таран.

За словами міністра, першими такі автомобілі отримають підрозділи та військові частини Сухопутних військ Української армії, які виконують завдання в районі проведення ООС на території Донецької та Луганської областей.

Нагадаємо, ЗСУ у 2021 році отримають військової продукції на суму понад 10 мільярдів гривень. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я