Міністерство освіти і науки України радить школам продовжувати канікули в разі ускладнення епідеміологічної ситуації.

Про це міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет повідомив у своєму Telegram, передає Уніан.

“Ситуація з поширенням коронавірусу в Україні є досить напруженою… Провівши консультації з міністром охорони здоров’я та головним державним санітарним лікарем України, МОН радить продовжити за потреби канікули в школах. Додатково до цих заходів, враховуючи зростання показників захворюваності та рішення регіональних комісій ТЕБ та НС, спільні МОН і МОЗ рекомендації також передбачають запровадження додаткових обмежень при “жовтих” та “помаранчевих” рівнях епідемічної небезпеки, зокрема: переводити на дистанційне навчання учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти та студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти”, – зазначив він.

Передусім, як підкреслив Шкарлет, ці обмеження варто застосовувати на адміністративно-територіальних одиницях, де перевищено епідемічні пороги на грип та ГРВІ, а також там, де фіксується значне зростання кількості випадків коронавірусної хвороби.

Нагадаємо, в Україні за добу 14 березня підтвердили 6792 нових випадки коронавірусу, в тому числі 326 у дітей та 109 – у медичних працівників.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я