Днями Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський зустрівся з Головою ради директорів, співвласником групи “Stadler Rail AG” (Швейцарська Конфедерація) Петером Шпулером.

Про це повідомили у прес-службі Мінстратегпрому.

“Обговорили можливість реалізації взаємовигідних проєктів у сфері впровадження високих технологій та виробництва залізничної техніки компанії “Stadler Rail AG” на території України. Порушили питання можливих шляхів залучення швейцарського виробника до оновлення вітчизняного рейкового рухомого складу та українських виробників до спільного виробничого процесу”, – розповів Олег Уруський.

Очільник швейцарської компанії висловив зацікавленість у співпраці з українськими виробниками і готовність предметно розглядати можливі спільні проєкти. Відповідно до плану стратегічного розвитку компанії, її пріоритетним завданням є встановлення взаємовигідних ділових відносин з державними та приватними бізнес-партнерами в країнах Східної Європи. Концерн уже успішно інвестував значні матеріальні та інтелектуальні ресурси в спільне виробництво у галузі залізничного машинобудування у ряді держав по всьому світі, зокрема у сусідній Республіці Білорусь.

Віце-прем’єр-міністр, зі свого боку, наголосив, що Україна готова обговорювати конкретні проєкти, які сприятимуть поглибленню співпраці між державами та стимулюватимуть технологічний розвиток.

Цього ж дня Олег Уруський разом із Петером Шпулером зустрівся з Президентом України Володимиром Зеленським.

“Думаю, що незабаром наші держави відкриють нову сторінку в історії двостороннього співробітництва”, – підсумував Віце-прем’єр-міністр – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України.

Нагадаємо, Мінстратегпром анонсував створення Державного цільового фонду підтримки оборонної промисловості.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я