Керівник Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що міжнародний Центр з протидії дезінформації буде презентований 11 березня.

Про це він заявив під час онлайн-дискусії на тему “Конфлікт на Сході України: перспективи на 2021 рік” 9 березня ввечері, передає «Уніан».

“Для нас дуже важливою сьогодні є стратегія національної безпеки. Вона побудована на трьох опорах: стійкість, стримування та партнерство”, – заявив він.

За словами Єрмака, під партнерством українська влада має на увазі розвиток стратегічних відносин з нашими ключовими міжнародними партнерами – ЄС та НАТО.

“Цього тижня в четвер, під час форуму “Україна 30″, який розпочав президент Зеленський, буде презентований міжнародний Центр протидії дезінформації, до співпраці з яким ми запрошуємо всі наших партнерів і вважаю, що наші німецькі друзі та колеги одними з перших долучаться до цієї ідеї. Україна сьогодні, на жаль, є плацдармом, де дезінформація з боку РФ використовується постійно, тому ми маємо великий досвід протидії і дуже сподіваємося, що ми зможемо скоординувати наші зусилля”, – наголосив керівник ОП.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський наголосив, що уроки з медіаграмотності повинні з’явитися в українській шкільній програмі. Президент наголосив на важливості розуміння понять “фейк” і “пропаганда”.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я