Спад кількості нових випадків захворювання на коронавірус відбувається завдяки виконанню протиепідеміологічних заходів. Про це заявив на брифінгу голова МОЗ Максим Степанов.

Зокрема, він вважає, що цьому сприяв карантин вихідного дня.

«За минулий тиждень в Україні вперше з кінця серпня зафіксовано зниження кількості нових випадків зараження COVID-19, порівнюючи з тижнем раніше. Так, якщо з 23 по 29 листопада було виявлено 96 936 інфікованих, то з 30 листопада по 6 грудня — 89 322.Таким чином, кількість нових випадків захворювання знизилась майже на 7,5 тис. Водночас за минулий тиждень було зроблено 279 189 тестувань методом ПЛР, що фактично відповідає показнику позаминулого тижня.» –  зазначив міністр.

Минулого тижня у медичні заклади було госпіталізовано на 1,5 тисячі менше осіб із підтвердженим діагнозом COVID-19 або підозрою — 10 100 проти 11 606 тижнем раніше. Таке тижневе зменшення показника госпіталізації також зафіксовано вперше, починаючи з серпня.

«Сьогоднішнє зменшення динаміки поширення коронавірусної хвороби в Україні є результатом виконання протиепідемічних заходів, які були запроваджені урядом за ініціативою МОЗ та рекомендацією епідеміологів. Це, зокрема, свідчить про дієвість карантину “вихідного дня”», – підкреслив Степанов. Очільник МОЗ закликав громадян дотримуватись протиепідемічних правил.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я