Росія несе відповідальність за злам пошти Стортіґу (норвезького парламенту) — таку заяву міністерки закордонних справ країни Іне Еріксен Сорейде оприлюднило МЗС Норвегії 13 жовтня.

“Це — вкрай серйозний інцидент, що зачіпає наш найважливіший демократичний інститут”, — наголосила глава МЗС Норвегії, цитує інформагенція dpa. Сорейде зазначила, що важливо притягти Росію до відповідальності за скоєне. Вона додала, що російське посольство в Осло було поінформовано про наявну натепер інформацію щодо цього кібернападу.

Посольство РФ в Осло у відповідь оприлюднило заяву, в якій наголошується, що озвучені звинувачення щодо причетності Росії до кібернападу на норвезький парламент — “цілеспрямована провокація, що шкодить двостороннім відносинам”, цитує інформагенція Reuters. Російські дипломати також зазначили, що офіційний Осло не підтвердив свої закиди жодним доказом, що є “недопустимим”.


24 серпня поточного року хакери зламали акаунти електронної пошти декількох членів і співробітників норвезького парламенту. Згодом про скоєний кібернапад повідомила адміністративна голова парламенту скандинавської країни Маріанна Андреассен.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я