Міжнародні військові навчання Rapid Trident-2020 стартували у Львівській області. На церемонії відкриття виступив президент України Володимир Зеленський.

Церемонія відкриття відбулась у центральному військовому містечку Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на Львівщині.

“Моїм пріоритетом є сучасна, оснащена та боєздатна українська армія. Адже саме вона — наша армія — зможе бути гарантом подальшої безпеки, мирного сну громадян та вільного розвитку незалежної України”, — цитує президента пресслужба ОП.

У Львівській області під час навчань перебуватимуть близько 4 тисяч військовослужбовців із 9 країн, передає Deutsche Welle. Під час занять на навчальних ділянках залучатимуть бронетехніку і проводитимуть навчальні стрільби зі стрілецької зброї, здійснюватимуть польоти гелікоптерів армійської авіації та літаків Повітряних сил Збройних Сил України.

Українсько-американські командно-штабні навчання Rapid Trident – 2020 – це продовження серії навчань “Щит миру”. Їх розпочали у 1995 році в межах двосторонньої співпраці між Сухопутними військами Збройних сил України та Національною гвардією штату Каліфорнія, з широким залученням представників збройних сил інших країн. У 2020 році в навчаннях візьмуть участь 4013 осіб. Вони триватимуть до 25 вересня. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я