Ситуацію з пандемією коронавірусу на Прикарпатті погіршується. Усі лікарні області зайнято, тож там задіяли мобільний шпиталь, розгорнутий 10 днів тому.

Про це йдеться у сюжеті ТСН, передає «Уніан».

Наразі у шпиталі вже перебуває одна пацієнтка. 56-річна жінка була на приймальному покої, їй зробили комп’ютерну томографію і вже поклали у модуль. Відомо, що це жителька Богородчанського району – в неї діагностували двобічну пневмонію, що ускладнюється цукровим діабетом.

Ще одну жінку вже везуть до мобільного шпиталю з Івано-Франківська. У неї теж попередньо двобічна пневмонія.

Загалом до вечора у шпиталі відкриваються два модулі для пацієнтів – тобто 2 намети. У кожному по 8 ліжок. І на завтра готують ще 2 модулі.

У Богородчанській райлікарні розгорнуто 250 «ковідних» ліжок. Наразі там лікують 231 людину. 19 ліжок залишають вільними, аби у разі погіршення стану хворих у модулях, перевести їх до стаціонару.

Наголошується, що в модулях будуть тримати менш важких хворих.

«Всі лікувальні заклади області, все зайнято – центральна міська, обласна інфекційна, обласна клінічна. Було прийняте рішення заповнювати госпіталь», – повідомив головний лікар Богородчанської ЦРЛ Іван Коляджин.

Загалом модульний шпиталь розрахований на 120 ліжок. Тут є все необхідне обладнання.

Нагадаємо, “Укрзалізниця” призупинила курсування низки приміських та регіональних поїздів в областях “червоної” карантинної зони – Житомирській, Івано-Франківській, Чернівецькій та Закарпатській областях.

За минулу добу коронавірус в Україні виявили у 6377 осіб. Серед нових хворих COVID 309 дітей і 263 медпрацівники.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я